Vlaanderen

Buksschieten
Provincie Limburg

Koninklijke Schutterij Sint-Sebastiaan As: http://www.schutterij-as.be/

Schutterij Sint-Anna Achel vzw: http://www.schutterij-ha.be/ 

Schutterij Sint-Laurentius Bocholt: http://www.schutterij-bocholt.be/

Koninklijke Schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille: http://schutterij.wordpress.com/

Sint-Martinus Sint-Martens-Voeren: http://www.schutterijsmv.be/

Sint-Sebastiaansgilde Grote-Brogel: http://www.schuttersgildegrotebrogel.be/

 

Handboogschieten
Provincie Antwerpen

Sint-Sebastiaansgilde Vlimmeren: http://www.koninklijkesint-sebastiaansgildevlimmeren.net/

Koninklijke Moed en Eendracht - Lier 1888 - Sint Sebastiaansgilde vzw: http://www.moed-en-eendracht.be/

Provincie Limburg

De Edele Handboog Waterschei: http://users.skynet.be/handboog/

Handboogschutters Overrepen Sint-Sebastiaan: http://www.boogschietenoverrepen.be/

Provincie Vlaams-Brabant

Sint-Sebastiaansgilde Dilbeek: http://www.sintsebastiaansgildedilbeek.be/

Sint-Sebastiaansgilde Haacht: http://users.skynet.be/sintsebastiaan/

Sint-Sebastiaansgilde Sint-Brixius-Rode: http://users.telenet.be/Schuttersgilde_St.Brixius-Rode/

Koninklijke Sint-Pietersgilde Mazenzele: http://www.sintpietersgilde.be/

Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde Waanrode: http://www.sint-sebastiaansgilde-waanrode.be/

Provincie West-Vlaanderen

Handbooggilde Sint-Sebastiaan Bredene: http://www.schuttergilde-bredene.be/

Koninklijke Handboogmaatschappij Heist Duinengalm: http://users.telenet.be/duinengalm/

Koninklijke Handboogmaatschappij Willem Tell Oostende vzw: http://users.telenet.be/willemtell/

Koninklijke Schuttersgilde Sint-Sebastiaan Beselare: http://www.schuttersgilde-beselare.be/

Sint-Jorisgilde Stavele: http://www.stjorisgildestavele.be/

Klepschieten
Provincie Limburg

Genker Verbond: http://www.genkerverbond.be/

Kon. Karabijnschuttersgilde KSAGP Sint-Antonius Geenhout Paal Beringen: http://sagp.skynetblogs.be/

Provinciaal Verbond Karabijnschutters Limburg: http://www.pvksglimb.be/

Verbond Beringen-Mijnstreek: http://www.verbond-beringen-mijnstreek.be/

Verbond Lummen: http://www.verbondlummen.be/

Kruisboogschieten
Provincie Oost-Vlaanderen

Oude Koninklyke Gilde Sint-Rochus Gent vzw: http://www.sint-rochus.be/

Sint-Joris Dendermonde: http://www.sintjoris.com/

Sint-Joris Gent: http://www.sintjorisgilde.be/

Provincie Antwerpen

Koninklijke Sint-Jorisgilde Wuustwezel: http://www.sintjoriswuustwezel.net/

Sint-Joris Gilde Hoogstraten: http://www.sintjorisgildehoogstraten.be/

Andere

Bond van Schutterijen Maas en Kempen: http://www.maasenkempen.be/

De Lommelse Schuttersgilden: http://www.lommelseschuttersgilden.be/

Kolveniersgilde Mechelen: http://www.kolveniersgilde.be/